Bestyrelsen

BESTYRELSEN


Formand Christian Holm

christian@aeroexpressen.dk

Tlf. 2167 8598

 

Næstformand Boye Kromann

boye@aeroexpressen.dk

Tlf. 4034 1348

 

Direktør / Bestyrelsesmedlem Leif Jensen

leif@aeroexpressen.dk

Tlf. 2334 0681

 

Kasserer / Bestyrelsesmedlem  Kristian Albertsen

kristian@aeroexpressen.dk

Tlf. 4016 0526

 

Bestyrelsesmedlem Søren Vestergaard

soren@aeroexpressen.dk

Tlf. 5132 5369

 

Bestyrelsesmedlem Nis Kørner

nis@aeroexpressen.dk

Tlf. 2442 0068

 

Bestyrelsesmedlem Peter Rønholt

peter@aeroexpressen.dk

Tlf. 2199 8821



Opdateret:   2017.11.09

Vi har en bestyrelse med  rigtig mange relevante kompetancer


Se Fyns Amts Avis' fyldige portrætter af bestyrelsesmedlemmerne



ÆrøXpressen

KONTAKTFORMULAR


 
 
 
 

Copyright @ All Rights Reserved